YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan Davutoğlu gece Şanlıurfaya'ya gitti
Başbakan Davutoğlu gece Şanlıurfaya'ya gitti
11 Nisan 2016 07:37
Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, yapılacak bazı etkinlikler için dün gece uçakla Şanlıurfa'ya gittiler. Davutoğlu'na eşinin yanı sıra bir çok bakan da eşlik etti. Etkinliklerde Şanlıurfa'ya Şeref Madalyası verilecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki bakanlar, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıl dönümünde verilecek olan İstiklal Madalyası törenine ve Bakanlar Kurulu Toplantısına katılmak için Şanlıurfa’ya geldi.

Gece saat 00.10’da Başbakanlığa ait uçakla Şanlıurfa Gap Havalimanına inen Davutoğlu, karayoluyla konaklayacağı otele geçti. Başbakan’a Bakanlar Kurulu Toplantısına katılacak olan bakanlar da eşlik etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu Şanlıurfa’ya gelmeden önce İçişleri Bakanı Efkan Ala geldi. Ala, akşam saat 21.00 sıralarında Şanlıurfa’ya gelerek Başbakan Ahmet Davutoğlu’yla birlikte konaklayacağı otele geçti. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ise sabah saatlerinde Şanlıurfa’ya gelmişti.

Haber46.com... Lütfen izinsiz kopyalama yapmayınız...http://www.haber46.com/genel/basbakan-davutoglu-sanliurfaya-geldi-h136682.html

Haber46 | Kahramanmaraş Haber, haberler, son dakika haberler

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler