YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bartın'da komedi gibi olay
Bartın'da komedi gibi olay
03 Ocak 2010 20:01
Sarhoş olup sızan adam sular yükselince teknede mahsur kaldı

Bartın'da aldığı alkolün etkisiyle sandalda uyuyan sarhoş, sabah uyandığında yükselen ırmak sularının sebebiyle uyuduğu sandalda mahsur kaldı. Çaresiz adamı itfaiye ekipleri kurtardı.  
 

2 gündür Bartın'da etkili olan yağmur yağışı ırmağın yükselmesine sebep oldu. Gece yarısında aldığı alkolün etkisiyle sığınacak bir yer arayan ve ırmak kenarında demirli bir sandala giren Yadigar Bulut (39), sabah uyandığında sürprizle karşılaştı. Gece yarısı iyice hızını artıran yağmur sebebiyle Bartın Irmağının yükselmesi, Yadigar Bulut'un da sığındığı sandalın ırmağa sürüklenmesine sebep oldu. Sarhoş adam neye uğradığını şaşırdı. Olay yerinden geçen vatandaşların durumu fark etmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sarhoşu kurtarmak için çaba sarf etti, ancak başarılı olamadı. Polisler sandal içinde gördükleri sarhoşu uyandırmak için uzun süre uğraştı. Uyandıramayınca Bartın İtfaiyesine haber verildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangın merdivenini sandala uzatarak Yadigar Bulut'a ulaştı.  
 

Kısa süre sonra Yadigar bulut, mahsur kaldığı sandaldan çıkartıldı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Bartın Devlet Hastanesine kaldırılan Yadigar Bulut'un sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler