YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balkonda kurban kesen vatandaşa ceza
Balkonda kurban kesen vatandaşa ceza
18 Ekim 2013 12:15
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Adana'da bir apartmanın 8. katının balkonunda kurban kesen vatandaşa bin 12 lira ceza kesti.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, bayram boyunca hayvan kesimleri sırasında çevrenin kirlenmemesi ve kötü kokuların önlenmesi için çalışıldığı belirtilerek, Çevre Kanunu'nu ihlal eden işletme ve vatandaşlara ceza uygulandığı kaydedildi.

Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün bayramın üçüncü gününde Adana Yeşilyurt Mahallesi Cemil Kara Apartmanı'nın 8. katında, balkonda kurban kesen vatandaşa bin 12 lira cezai işlem uygulandığı bildirildi.

Bayram süresince, belediyelerce kurulan ve izin alınmış yerler dışında kesim yapan ve kurallara uymayarak çevreyi kirleten kişi ve işletmelere para cezası uygulandı.

 

AA

HANZO
 // DÜNYANIN EN ANTİDARWİNİST ADAMI
Evrim teorisine yavaş yavaş inanmaya başladım. Bu primatus angutus'un Adana'da olması da ayrı bir mevzu. Adana nasıl bir yer anlam veremiyorum. Balkondan yalın ayak, cıbıldak bir şekilde bodozlama atlayıp, midübüsü ezenimi dersin, katil, hırsızı mı dersin ne dersen var. Adamlar, Allahın adamıyığh derken bile, Allah'a şirk koşuyor. Bu hanzolar her yerde var ama Adana, başı çekiyor....
18 Ekim 2013 Cuma 15:17
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler