YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Balıkesir'de 4. ceset bulundu
Balıkesir'de 3 gencin öldürülmesiyle ilgili olaylar kapsamında kaybolduğu belirtilen ve aranan kahvehane işletmecisi Mehmet Durna'nın da öldürüldüğü belirlendi.
Balıkesir'de 4. ceset bulundu
04 Şubat 2010 / 18:02 Güncelleme: 04 Şubat 2010 / 18:03

3 gencin cesedinin bulunması ve katil zanlılarının yakalanmasından sonra soruşturmasını sürdüren polis, olayların başladığı gün olan 28 Aralık 2009'da kurşunlanan kahvehanenin ortaklarından Mehmet Durna'nın da kaybolduğunu belirledi.

5 Ocak'ta kaybolan Durna'yı arayan polis ekipleri, onun da öldürüldüğünü, Ertuğrul köyü yakınlarında define için açılmış, Serkan Özmen'in cesedinin çıkarıldığı aynı çukura gömüldüğünü ortaya çıkardı.

Zanlılardan Mustafa İ'nin olay yerine götürülerek yer göstermesinden sonra başlayan kazı ve arama çalışmaları sürüyor. Mustafa İ'nin, Durna'yı gömdükten sonra üzerini taş ve toprakla kapattıklarını, bir süre sonra öldürdükleri Serkan Özmen'in cesedini de bunun üzerine gömdüklerini anlattığı öğrenildi.

Arazideki elverişsiz koşullar nedeniyle çalışmalara bir süre ara verildiği, destek istenen Sivil Savunma ve belediye ekiplerinin gelmesiyle cesedi arama çalışmalarına tekrar başlanacağı bildirildi.

Balıkesir'de 9 Ocakta ortadan kaybolan Serkan Özmen (30) ile ev arkadaşları Samet Erkutoğlu (17) ve Ercan Altuntaş'ın (20), dün akşam saatlerinde cesetlerine ulaşılmış, olayla ilgili 7 kişi gözaltına alınmıştı. aa

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler