YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bakan’a Kılıçdaroğlu posteri salladı
Bakan’a Kılıçdaroğlu posteri salladı
08 Şubat 2014 15:50
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

Bu sırada karşı binada bir kadın Kemal Kılıçdaroğlu posteri açtı. Olay sebebiyle hiçbir gerginlik yaşanmadı.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nun hemen yanında yer alan AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. Açılışa Bakan Zeybekci’nin yanı sıra AK Parti Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, belediye başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı. Seçim koordinasyon merkezinin açılışından hemen önce bir konuşma yapan Bakan Zeybekci, ülke olarak hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

2023 yılında ülke olarak dünyanın sayılı ülkelerinden biri olmayı amaçladıklarını belirten Zeybekci, "Her anlamda ilerlemeliyiz. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük ilk 3 ekonomisinden biri olmak istiyoruz. Birçok kurumumuz zaten dünyada ilk 3’te yer alıyor. Daha çok çalışacağız’’ dedi.

"Hedef 20’de 20"

Denizli olarak merkezde ve ilçelerde tüm belediyeleri almak istediklerini kaydeden Zeybekci, "Hedefimiz 20’de 20 olacak. 20 belediyeyi de alacağız. 30 Mart akşamı Çınar Meydanı’nda Zeybek oynayacağız. Guinness yetkililerini çağıracağız. Gelip baksınlar, Zeybek nasıl oynanırmış. Hanım kardeşlerimizle hep beraber oynayacağız. Oradan çıkıp sabaha kadar tüm ilçelerde Zeybek oynayacağız. Bizim işimiz lafla değil. Biz iş yapacağız. Bizim 3 altın kuralımız var. Söz söyledik mi doğru söyleyeceğiz. Söz verdik mi canımız pahasına tutacağız. Emanete ihanet etmeyeceğiz ve ettirmeyeceğiz. Her attığımız adım huzur getirsin’’ dedi.

Daha sonra seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Zeybekci, partililerle birlikte binayı gezdi. Bu sırada, seçim koordinasyon merkezinin yanında yer alan bir binanın 3. katında oturan bir kadın, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun posterini sallamaya başladı. Bunun üzerine bazı partililer de AK Parti bayraklarını salladı. Olayda herhangi bir gerginlik yaşanmadı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler