YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bağcılar'da patlama
Bağcılar'da patlama
16 Nisan 2014 07:29
Bağcılar'da kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından ilk önce havaya 3 el ateş açıldı. Daha sonra da bir binanın önüne ses bombası atıldı. Büyük bir gürültüyle patlayan ses bombası, paniğe neden oldu.

Edinilen bilgiye göre olay, dün saat 23.30 sıralarında Bağcılar Göztepe Mahallesi, Mehmetçik Sokak üzerindeki binanın önünde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, sokak üzerinde ilk önce tabancayla havaya 3 el ateş açıldı. Daha sonra apartmanın kapı girişine ses bombası atıldı. Ses bombası büyük bir gürültüyle patlarken, zanlılar yaya olarak kaçtı. Bu anlar da bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Polis olay yerinde inceleme yaptı

Olayın ardından mahalleliler durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, sokağın giriş ve çıkışını güvenlik şeridiyle kapattı. Binanın önünde ve çevresinde dakikalarca inceleme yapan polis, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Görgü tanıkları, ilk önce 3 el silah sesinin duyulduğunu ardından da büyük bir gürültüyle patlamanın meydana geldiğini söyledi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler