YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Babasının tabancasıyla intihar etti
Babasının tabancasıyla intihar etti
25 Ekim 2010 19:54
Babasına kızarak intihar ettiği iddia edilen genç kız ailesini ve arkadaşlarını yasa boğdu

Kırıkkale Anadolu Mehmet Akif Ersoy Lisesi 2. sınıf öğrencisi Elif Nur Y, polis memuru olan babasına ait tabancayla intihar etti.
 

Kırıkkale Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 2. sınıf öğrencisi Elif Nur Y. (16), Bağlarbaşı Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'ndeki evlerinde, anne ve babasının dışarı çıktığı sırada kardeşlerinin bulunduğu odanın yanındaki odaya geçerek polis olan babasına ait tabancayla göğsüne ateş ederek intihar etti.

Silah sesleri üzerine, eve gelen komşularınca çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybeden Elif Nur Y'nin internete girmesine kızan ve ders çalışmasını söyleyen babasına kızdığı için intihar ettiği iddia edildi.
 

Otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan Elif Nur Y'nin cenazesi, otopsinin ardından Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki evlerine getirildi. Elif Nur Y'nin cenazesinin evlerine getirilişi sırasında ailesi ve sınıf arkadaşlarının gözyaşlarına hakim olamadı. 
 

Bağlarbaşı Merkez Camisinde kılanına cenaze namazının ardından Elif Nur Y'nin cenazesi, Yeni Mahalle Mezarlığında defnedildi. AA
 

 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler