YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Babası onun için 5 kişi öldürdü, annesinin cesedine sarılı bulundu!
Babası onun için 5 kişi öldürdü, annesinin cesedine sarılı bulundu!
28 Haziran 2015 10:44
Ermenek'te eski eşi ile birlikte 5 kişiyi öldüren Hakan Narlı'nın, katliamı, velayetini alamadığı küçük oğlu için yaptığı belirlendi.

Karaman'ın Ermenek ilçesinde 4 akrabası ile birlikte bir ay önce boşandığı eşi Şerife Ş'yi yaylım ateşine tutarak öldüren Hakan Narlı'nın katliamı velayetini almak istediği 2 yaşındaki oğlu M. yüzünden işlediği ortaya çıktı. Olay günü Hakan Narlı'nın cep telefonundan, eski eşi Şerife Ş'ye “Size 24 saat müsaade, ya çocuğumu gösterirsiniz ya da hepinizi öldürürüm” diye mesaj attığı belirlendi.

Şerife Ş'nin daha önceki tehdit mesajları yüzünden karakola şikayette bulunduğu ve koruma talep ettiği de öğrenildi. Bu arada, Narlı'nın katliamdan sonra küçük oğlunu bir süre sevdikten sonra kaçtığı belirlendi. Silah sesleri üzerine olay yerine gelen komşuların küçük M'nin annesinin kanlar içerisinde cansız bedenine sarılmış ve ağlar vaziyette bulduğu bildirildi. Küçük M'nin olaydan sonra eve gelen akrabalarına ve polise, “Baba, anneyi, Şeyma'yı, Şeyda'yı vurdu. Teyzemler öldü ama annem gelecek” dediği öğrenildi. Bu arada talihsiz çocuk bakacak kimsesi olmayınca annesinin halasına teslim edildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler