YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Babamı görmek istiyorum' diye ağladı
'Babamı görmek istiyorum' diye ağladı
15 Ekim 2015 17:58
Kayseri'de, 9 yaşındaki bir çocuk, annesini av tüfeği ile vuran babasının polis tarafından gözaltına alınması sonrasında, "Ben babamı görmek istiyorum" diye ağladı.

Edinilen bilgiye göre Melikgazi ilçesine bağlı Camikebir Mahallesi Kadı Hamamı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda B.G.'nin, ayrıldığı eski eşi J.B.'yi av tüfeği ile kovaladığı öğrenildi. B.G'nin eski eşi J.B.'yi kovalamaca sonrasında ayağından vurarak yaraladığı bildirildi.

Silah sesini duyan vatandaşlar 115 ve 112 ekiplerine haber verdi. İhbar sonrasında kısa sürede olay yerine gelen 155 ekipleri koca B.G.'yi gözaltına alırken, 9 yaşındaki M.G. babasına sarılarak ağladı. Olayın zanlısı olarak gözaltına alınan B.G. polis merkezine götürülürken, M.G. ise, "Ben babamı görmek istiyorum. Ben babamın yanına gitmek istiyorum" diye ağladı. Gözyaşlarına boğulan M.G.'yi çevredeki vatandaşlar sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı.

Olayda yaralanan J.B. ise ambulansta yapılan ilk müdahalesi sonrasında Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yetkililer, olayla ilgili olarak soruşturmanın başlatıldığını bildirdi. 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler