YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Baba: Düşmanımız yok
Ölüme atılan Küçük Baran hastanede yaşam savaşı veriyor
Baba: Düşmanımız yok
14 Kasım 2010 / 20:38 Güncelleme: 14 Kasım 2010 / 20:38

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bıçaklanıp, kafası ezilerek köprü altında ölüme terk edilen 7 yaşındaki Baran Ekinci, hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Oğlunun kendisinden izin alarak dışarıya çıktığını belirten acılı baba, "Düşmanımız yok" dedi.  

Huzur Mahallesi'nde ilköğretim 2'nci sınıfa giden Ayten ve Fuat Ekinci çiftinin çocukları Baran Ekinci, iddiaya göre dün sabah öğretmeninin verdiği ödevini yapıp, babasından izin alarak arkadaşlarıyla oynamak dışarıya çıktı. Bir süre sonra ortadan kaybolan Baran evlerine 15 kilometre uzaklıktaki Karadere Köprüsü'nün kenarında köylüler tarafından yaralı ve baygın olarak bulundu. Olay yerine gelen jandarma, kolunda kırıklar, kafasında kesici aletlerle kesikler, vücudunda ise taş ile ezilmeler bulunan çocuğu ambulansla önce İnegöl Devlet Hastanesi'ne getirdi. Durumu ağır olan çocuk, daha sonra Çekirge Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.  
 

Jandarma küçük çocuğun ailesine, olay yerinde çektiği fotoğrafları Huzur Mahallesi'nde oturan ailelere göstererek ulaştı. Minik çocuğun yaralı fotoğraflarını aileye gösteren jandarma kimliğini tespit etti. Jandarma ölmesi için dere kenarına bırakılan Baran'ı bu duruma getiren kişi veya kişileri bulmak için üç ayrı özel ekip kurdu. Akli dengesi yerinde olmayan bir kişiyi gözaltına alan jandarma, adı açıklanmayan şahsı savcılığın talimatıyla serbest bıraktı.   İHA
    
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler