YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aynı şube ikinci kez soyuldu
Aynı şube ikinci kez soyuldu
08 Eylül 2014 19:48
Fındıkzade'de bir banka şubesine giren silahlı soyguncu, kasadaki görevliyi etkisiz hale getirip yaklaşık 27 bin TL'yi alarak kayıplara karıştı. Aynı şube 5 ay önce de yine silahlı bir kişi tarafından soyulmuş, soyguncu 14 bin 500 lirayı alarak kaçmıştı.

Fındıkzade'de bir banka şubesi silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Kasadaki görevliyi etkisiz hale getiren soyguncu, yaklaşık 27 bin TL'yi alarak kayıplara karıştı.Olay, saat 17.00 sıralarında Fındıkzade Oğuzhan Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesinde meydana geldi.

Müşteri gibi bankaya giren soyguncu silahını çekerek, kasada bulunan görevliyi etkisiz hale getirdi. Kasadaki 27 bin TL'yi alan soyguncu, yaya olarak olay yerinden kaçtı.Banka görevlilerinin soygunu bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde inceleme yapan polis, kaçan soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı.

5 ayda ikinci kez soyuldu

Aynı şube, 5 ay önce de yine silahlı bir kişi tarafından soyulmuş, soyguncu 14 bin 500 lirayı alarak kayıplara karışmıştı. Polis, iki soygun  arasında bağlantı olup olmadığını araştırıyor.

 

AA
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler