YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aynı bölgede bir ceset daha
Aynı bölgede bir ceset daha
04 Mayıs 2010 00:18
Zonguldak'ın Muslu beldesi sahilinde balıkçılar tarafından erkek cesedi bulunan mevkinin 300 metre ilerisinde, başında mermi girişi olduğu belirlenen bir erkek cesedi daha bulundu.

Alınan bilgiye göre, bugün akşam saatlerinde Mancaroğlu mevkisindeki bir koyun sahilinde bulunan ve jandarma ekiplerince Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan erkek cesedinin görüldüğü bölgede, balıkçılar avlanmaya devam etti.

Bu sırada olay yerinin yaklaşık 300 metre ilerisindeki Akçasu mevkisinde, denizin kıyıya yakın kesiminde bir erkek cesedi daha gören balıkçılar, durumu tekrar jandarmaya bildirdiler.

Balıkçı teknesiyle olay yerine giden güvenlik güçleri, yaklaşık 20 gündür suda olduğu tahmin edilen cesedin üzerinde yaptıkları ilk incelemede, baş kısmında mermi girişi tespit etti.   

Çatalağzı Termik Santralı Limanına götürülen ceset, otopsi için cenaze aracıyla Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Söz konusu bölgede, akşam saatlerinde, balıkçılar tarafından yaklaşık 20 gündür sahilde olduğu tahmin edilen ve bir bacağı kopmuş erkek cesedi bulunmuştu. AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler