YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aydın’da yangın paniği
Aydın’da yangın paniği
24 Mart 2015 02:05
Aydın’ın Germencik ilçesi yakınlarında akşam saatlerinde meydana gelen yangın paniğe neden oldu.

Yangının bir akaryakıt istasyonu yanında bulunan yem fabrikası ve deposunda meydana gelmesi nedeniyle itfaiye ekipleri seferber edilirken yangın kısa sürede faciaya dönüşmeden kontrol altına alındı.

Yangın akşam saatlerinde Aydın-İzmir Karyolu üzeri Germencik Otoban girişi yakınlarındaki bir yem fabrikasında meydana geldi. Edinilen bilgiye fabrikada üretim yapıldığı esnada, yem presleme makinesinin kısa devre yapması sonucu fabrikadan dumanların yükseldiğini gören işyeri çalışanları bir yandan makineli durdurup diğer yandan da olayı itfaiyeye ihbar etti.

İlk müdahalesi Germencik’te konuşlu bulunan itfaiye ekipleri tarafından yapılan yangına, fabrikanın yanında akaryakıt istasyonu bulunması nedeniyle Aydın il merkezinden de takviye ekipler gönderildi. K.Ç. isimli işadamına ait olduğu belirtilen fabrikadaki yangın kısa sürede kontrol altına alınıp soğutma çalışması yapılırken, ekipler tedbir amaçlı bir süre fabrika önünde hazır bekledi. Yangın sonucu fabrikada küçük çaplı maddi hasar meydana geldiği öğrenildi.

 

 

Etiketler: , ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler