YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Av tüfeği ile intihar etti
Av tüfeği ile intihar etti
05 Şubat 2015 03:08
Yalova'da iddiaya göre, eşinin bir hafta önce evi terk etmesi nedeniyle bunalıma giren 45 yaşındaki Ali Yüce, av tüfeği ile başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Yalova'da bir hafta önce iki çocuk annesi H. Yüce, eşi Ali Yüce ile tartıştıktan sonra çocuklarını da alarak evden ayrıldı. Bu sabah saatlerinde eşini arayan Ali Yüce, iddiaya göre, geri dönmezse canına kıyacağını söyledi. Sabah işe gitmeyince mesai arkadaşları durumu eşine bildirdi. Karakola giden H. Yüce, kocasının hayatından şüphe ettiğini söyledi. Bunun üzerine harekete geçen polis, Rüstempaşa Mahallesi’nde oturan Ali Yüce'nin evine gitti.

Zili çalmalarına rağmen kapıyı açan olmayınca Savcılık kararı ile çilingir ile kapı açıldı. Eve giren polisler, Ali Yüce'nin kanlar içerisindeki cansız bedeni ile karşılaştı. Yapılan incelemede Yüce'nin av tüfeği ile kafasına ateş ederek intihar ettiği tespit edildi.
İki çocuk babası olan Ali Yüce’nin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Birçok yere borcu olduğu anlaşılan Yüce'nin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

 

DHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler