YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Atladı mı, düştü mü?
Atladı mı, düştü mü?
20 Mayıs 2010 16:09
Akşam eve gelmeyen genç kız uçurumun dibinde bulundu

Antalya'nın Alanya ilçesinde arkadaşlarına giden ve akşam eve gelmeyen genç kız Alanya Kalesi eteğinde uçurumda bulundu. Bilinci kapalı olan genç kızın annesi sinir krizi geçirdi.
 

Dün akşam Alanya Saray Polis Merkezi'ne giden anne Gülay G., 16 yaşındaki kızı Ş.G.'nin eve gelmediği için yardım istedi. Sabah saatlerinde Alanya Kalesi eteğindeki uçurumdan birinin atladığı ihbarını alan polis ekipleri ve 112 acil servis kısa sürede olay yerine gitti. Yaklaşık 35 metre yükseklikten düştüğü ya da atladığı kesinleşmeyen bir genç kız bulundu.
 

Polis ekipleri ve 112 görevlileri sedyeye bağladıkları ağır yaralı genç kızı ambulansın bulunduğu tepeye çıkardı. Kafasında çökme ve çeşitli yerlerinde morluklar bulunan genç kız özel bir hastaneye götürüldü.
 

Olay yerine gelen ve polislerin sakinleştirmesiyle ayakta zor duran anne Gülay G. mayolu ve kanlar içinde kızını görünce sinir krizi geçirdi. Uçurumdan düşen ve bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılan genç kızın yanından bulunan 2 kız 2 erkek arkadaşı ifade için polis karakoluna götürüldü.
 

Şüpheli olayla ilgili soruşturma devam ediyor. CHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler