YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ATAK 2'den yeni görüntü
ATAK 2 Taarruz Helikopteri kazanılan teknolojik bilgi birikimi ve operasyonel tecrübeyle milli olarak, yerli imkan ve kabiliyetlerle tasarlanacak.
ATAK 2'den yeni görüntü
12 Aralık 2017 / 19:56 Güncelleme: 12 Aralık 2017 / 20:03

ATAK 2 Taarruz Helikopteri, T129 ATAK Helikopteri'nde kazanılan teknolojik bilgi birikimi ve operasyonel tecrübeyle milli olarak, yerli imkan ve kabiliyetlerle tasarlanacak.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) tarafından başlatılan ATAK 2 Taarruz Helikopterine ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

TUSAŞ tarafından paylaşılan konsept tasarımlarda projelere ilişkin bazı bilgilere yer verildi.

Buna göre, ATAK 2 Taarruz Helikopteri, T129 ATAK Helikopteri'nde kazanılan teknolojik bilgi birikimi ve operasyonel tecrübeyle tamamen milli olarak, yerli imkan ve kabiliyetlerle tasarlanacak.

T625 Genel Maksat Helikopteri Projesi kapsamında geliştirilen alt sistemlerin de kullanılacağı ATAK 2, artırılacak faydalı yük, modern aviyonik sistemler ve düşürülmüş lojistik maliyetiyle yüksek performansa sahip olacak.

atakk-001.jpg

 // bascavus
Amerika ve israil atak 2 görür şe delirecekler helal sana koca Reis...
12 Aralık 2017 21:17
Allah muvaffak etsin
 // Asım
Güçlü olanın haklı olduğu bu zamanda güçlü olmak gerekiyor. Ancak güçlü olursak Haçlılar ve onların tasmalı köpekleri (Fetö, PKK, PYD,DAEŞ, Boko Haram, El Kaide vb...) bizi ısıramazlar. Ancak o zaman mazlumların haklarını koruyabiliriz.
Allah muvaffak etsin. Dünyada kimse de olmayan silahları yapmayı, Nükleer silah yapmayı, siyonistleri bizim elimizle yeryüzünden silmeyi nasip etsin.
Allah, Hak-Batıl savaşında, hak tarafında olmayı bize nasip etsin.
Fetöş'ün hain piçleri gibi haçlı-siyonist köpekliğinden bizleri muhafaza etsin. Yoksa fetö piçleri gibi hem bu dünyada hem de ahirette zarara uğrayanlardan oluruz....
12 Aralık 2017 Salı 20:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler