YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arama çalışmaları sürüyor
Kayseri'de polisin Ramazan Bayramı'nın ikinci günü şeker toplamak için ayrıldıkları evlerine dönmeyen 2'si kardeş 3 çocuğu arama çalışmalarına, jandarma, belediye ve sivil savunma ekipleri de katıldı
Arama çalışmaları sürüyor
23 Eylül 2009 / 16:54 Güncelleme: 23 Eylül 2009 / 17:19

Kayseri'de polisin Ramazan Bayramı'nın ikinci günü şeker toplamak için ayrıldıkları evlerine dönmeyen 2'si kardeş 3 çocuğu arama çalışmalarına, jandarma, belediye ve sivil savunma ekipleri de katıldı.

Kayseri'nin Talas ilçesinde oturan 8 yaşındaki Ahmet Tuna Tekin, 6 yaşındaki kız kardeşi Dilruba Tekin ile birlikte evlerinin önündeki parkta komşularının 11 yaşındaki kızları Türkan Ay ile bir süre oynadıktan sonra, ailelerine haber vererek şeker toplamaya gitti.

Akşam olmasına rağmen evlerine dönmeyen 3 çocuk, aile yakınlarının ve polis ekiplerinin 2 günden beri yaptıkları arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Kayseri Jandarma Alay Komutalığına bağlı ekipler, beraberlerindeki bir köpekle Ali Dağı çevresinde arama çalışmalarına başladı.

Çalışmalara, Talas İçe Emniyet Müdürü İbrahim Kaba'nın koordinatörlüğünde kaymakamlıkta görevli memurlar, belediye zabıtaları ve güvenlik görevlileri, polis, sivil savunma ve AKUT ekiplerinden oluşan yaklaşık 400 kişi katılıyor.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler