YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arabasını satmaya kalktı, hayatı karardı
Arabasını satmaya kalktı, hayatı karardı
21 Haziran 2013 11:04
Otomobilini Sakarya'da bir oto galeriye satılması için bırakan Ömer Çakıroğlu, "Akyazı’da bir oto galeriye 54 ZK 014 plakalı otomobilimi satılması için bıraktım. Aracımı oto galeri benim bilgim dışında sattı ancak bana bir ücret ödemediler” dedi.

Aracının satışının resmi olarak verilmediğini ve aracın ruhsat sahibinin kendisi olduğunu belirten Çakıroğlu, şöyle konuştu:

“Savcılığa suç duyurusunda bulundum ve aracımın bana iade edilmesini istedim aracım kredili ve halen taksitlerini ödüyorum. Otomobilimi satmamın amacı paraya sıkışık olmamdı ama şimdi daha kötü durumdayım taksitleri ödemekte zorlanıyorum ve evime haciz gelecek diye endişeleniyorum”

Otomobilinin galeriden satıldığını ve otomobilini İzmit’te bulduğunu ancak şikayet etmesine rağmen polisin hiçbir şey yapmadığını söyleyen Çakıroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:“Otomobilimin ruhsatı halen benim üzerimde olduğu için bulmakta sıkıntı çekmedim. İzmit’te otomobilimi park alanında buldum. Polise haber verdim polis geldi ancak hiçbir şey yapmadı. Ben avukatımı çağırdım. Avukat geldiğinde otomobilin sahibi ile görüştü ve bana sen git ben yarın otomobilini getireceğim dedi ama getirmedi, otomobilin satın alan kişiye telefon açtım durumu anlattım bana telefonda bu işi kan temizler diyerek beni tehdit etti. O kişi hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulundum.”

Otomobilini ihtiyaçtan dolayı sattığını ancak parasını alamadığı için daha çok sıkıntıya girdiğini ve artık evin içerisinde de huzursuzluk başladığını belirten Çakıroğlu, yetkililerden yardım istedi.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler