YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Apartmanda yönetici vahşeti!
Apartmanda yönetici vahşeti!
07 Mart 2013 14:12
Adana'da bir apartman yöneticisi, daha önce yönetim yüzünden tartıştığı kadın ile kendisine müdahale eden polis memurunu öldürdükten sonra aynı tabancayla intihar etti.

 

Olay merkez Çukurova ilçesi Toros Mahallesi, 78113 Sokak'taki Yağmur Apartmanı'nda meydana geldi. 4. katta oturan DSİ'den emekli apartman yönetici Yahya Kaya (52), daha önce apartman yönetimi konusunda tartıştığı komşularının bulunduğu 9. kata çıktı.
 
Burada, Özdamar ailesinin yaşadığı dairenin kapı zilini çalan Kaya, kapıyı açan Nurcan Özdamar ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine karşı dairede oturan Adana Emniyet Müdürlüğü'nün Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Hüseyin Şensoy (54) dışarı çıktı.
 
Kaya, tartıştığı Nurcan Özdamar'a ruhsatlı tabancasıyla ateş ederek vurduktan sonra kendisine müdahale etmek isteyen polis memurunu da göğsünden vurdu. Polis memuru ile ev hanımı olduğu bildirilen Özdamar olay yerinde hayatını kaybetti.
 
Yönetici Yahya Kaya, aynı tabancayla merdiven dairesinde intihar etti.Silah seslerini duyan apartman sakinleri korku ve panikle dışarı çıktılar. Olaydan haberdar olan bazı apartman sakinleri de olay yerine gelerek olayı öğrenmeye çalıştı. Cenazeler savcının yaptığı incelemenin ardından morga kaldırılacak.
 
 
İHA
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler