YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya'da trafik kazası: 8 yaralı
Antalya'da trafik kazası: 8 yaralı
16 Temmuz 2013 07:03
Antalya'da otomobil, kamyon ve kamyonetin karıştığı zincirleme trafik kazasında ikisi çocuk 8 kişi yaralandı.

Kepez ilçesi Gazi Bulvarı'ndaki Hal Kavşağı'nda, Aksu ilçesi istikametinden şehir merkezi istikametine giden Hasan Hüseyin Çalar'ın kullandığı 19 RE 065 plakalı kamyon, sürücüsü henüz belirlenemeyen 07 BNJ 32 plakalı otomobil ve Ahmet Soylu'nun kullandığı 07 SG 162 plakalı kamyonet ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kamyonet yaklaşık 20 metre savurularak yaya kaldırımına çıktı, otomobil ise kamyonun altında yaklaşık 5 metre sürüklendi.

Olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı kurtarma ekipleri, kazada kamyon altında kalan ve sürüklenen otomobilden Ümit Bulut, Gülay Bulut, Sevgül İpek, Ercan İpek ile çocuklar Gülperi ve Ahket Bulut'u yaralı halde çıkarttı.

Ümit Bulut ile Sevgül İpek ve Ercan İpek Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Gülay Bulut, Gülperi ve Ahmet Bulut da Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Diğer yaralılardan kamyon sürücüsü Hasan Hüseyin Çalar'ın Tıp Fakültesinde, kamyonet sürücüsü Ahmet Soylu'nun ise özel bir hastanede tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler