YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya’da Mart ayında deniz keyfi
Antalya’da Mart ayında deniz keyfi
02 Mart 2016 16:17
Antalya’da sıcak hava Konyaaltı Sahili’ni doldurdu.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle birlikte Antalya’nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’de sıcak hava ve denizin tadını çıkarmak isteyenlerle doldu. 

Sıcaklığının 23 nem oranının ise yüzde 36’ları gösterdiği kent merkezinde bazı vatandaşlar kendini Akdeniz’in serin sularına bırakırken sıcağı fırsat bilen bazı vatandaşlar ise ailecek sahil bandında oturup güneşlenmeyi tercih etti.

Bodrum’da yaşayan ve tatil için Antalya’ya geldiğini belirten Sultan Başer, “Bu zamana kadar böyle bir sıcak hava görmedim. Denize girdiğimde çok sıcak olduğunu hissettim. Antalya Bodrum’a göre daha iyi” dedi.
Eşi ve bir ço
cuğuyla sahilde güneşlenen Adil Ocak ise Mart ayında beklenmedik bir havayla karşılaştıklarını ve Antalya’yı çok sevdiğini söyledi. Eşi Derya Ocak ise bu yıl kış görmediklerini belirterek “Antalya’da yaşamaktan mutluyum. Denizin ve güneşin keyfini sürüyoruz” dedi. 

Meteoroloji Antalya Bölge Müdürlüğü sıcak havanın yerini Perşembe gününden itibaren iki gün sürecek yağışlı havaya bırakacağını bildirdi.


İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler