YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya'da donarak ölüm
Antalya'da donarak ölüm
05 Şubat 2010 18:33
Antalya'da, bir kişi donarak öldü.

Antalya'nın merkez Muratpaşa ilçesi Yüksekalan Mahallesi'nde 4 katlı bir binanın zemin katındaki, bir bölümü harabe haline gelmiş evinde yalnız yaşayan ve akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen kişi, komşusu tarafından ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Antalya Yüksekalan Mahallesi'nde, vatandaşların yardımlarıyla hayatını sürdüren 63 yaşındaki Hasan Ali Yiğit, daha önce tinerciler tarafından büyük bölümü yakılan 507. Sokak'taki 4 katlı binanın giriş katındaki evinde komşusu Halil Özdamar tarafından ölü bulundu. Özdamar'ın ihbarı üzerine eve gelen polisin ilk belirlemesine göre, Yiğit'in donarak öldüğü anlaşıldı.

Özdamar, Hasan Ali Yiğit'in, çevreye zararı olmayan ve kimsesiz biri olduğunu ve komşuların yardımlarıyla yaşamını sürdürdüğünü belirterek, evinin de yaklaşık 6 ay önce tinerciler tarafından yakıldığını söyledi.

Yiğit'i gün boyu mahallede görmedikleri için merak edip evine girdiklerini ifade eden Özdamar, kendisini çıplak vaziyette yerde yatarken bulduklarını ve vücudunun tamamen morarmış olduğunu görünce polise haber verdiklerini söyledi.

Ceset, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler