YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya Kemer'de zincirleme kaza: 20 yaralı
Antalya Kemer'de zincirleme kaza: 20 yaralı
01 Haziran 2015 03:53
Antalya'nın Kemer ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında çoğu kadın 20'ye yakın otel çalışanı ve bir otobüs şoförü yaralandı. Kaza yüzünden D-400 Karayolunda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

Kemer İlçesi çıkışındaki Kındılçeşme Kavşağı'nda 17:00 sıralarında meydana gelen kazada görgü tanıklarının ifadesine göre plakası alınamayan lacivert bir otomobil, kavşak yanında aniden yavaşladı. İlerleyen trafikte bulunan 07  GLK 90 midibüsü kullanan sürücü Serkan Erzi fren yaptı.

Hemen arkasında bulunan  07 FDP 39 plakalı TIR sürücüsü Hıdır Kaya da fren yaparak durdu, ancak Kemer'in Kiriş mahallesindeki bir otelin personel servisi olan 07 GFK 69 plakalı otobüsün sürücüsü Mustafa Akman frene zamanında basamayınca zincirleme kaza meydana geldi.

Servis otobüsünün TIR'a, TIR da önündeki midibüse çarptığı kazada, otobüs şoförü Mustafa Akman şoför mahalline sıkıştı.

İtfaiye Acil Kurtarma Ekibi ve kazaya karışan TIR'ın yardımıyla sıkıştığı yerden çıkartılan Mustafa Akman ve diğer yaralılar, Kemer'deki Devlet ve özel hastanelere kaldırıldı. Durumları kritik olan yaralıların Antalya'daki hastanelere gönderilecekleri öğrenildi.

 

İHA

Etiketler: , ,
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler