YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya EXPO'ya yıldız yağmuru
Antalya EXPO'ya yıldız yağmuru
26 Mayıs 2016 07:28
EXPO 2016 Antalya, haziranda dünyaca ünlü müzik grupları Maroon 5, Status Quo, UB40, Simply Red ile DJ Afrojack'i ağırlayacak.

EXPO 2016 Antalya Ajansından yapılan yazılı açıklamaya göre, açıldığı 23 Nisan'dan bu yana Jose Carreras, Emma Shapplin, Level 42 ve Stomp konserlerinin gerçekleştirildiği sergi alanında, haziranda da dünyaca ünlü gruplar sahne alacak.

Kurulduğu 1984'ten bu yana büyük hayran kitlesine sahip, İngilizlerden oluşan Simply Red grubu, 6 Haziran'da Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'da konser verecek. Onlarca albüm ve müzik ödülü sahibi grup, sevilen şarkılarını EXPO 2016'da seslendirecek.

Grammy ödüllü Amerikalı rock grubu Maroon 5 konseri ise 9 Haziran'da kır aktivite alanında düzenlenecek. Grup, listelerde uzun süre bir numara kalan şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkacak.

Şarkıları kadar enerjik sahne gösterileriyle dikkati çeken Status Quo, 14 Haziran'da kır aktivite alanında sahne alacak. Boogie rock tarzındaki şarkılarıyla dikkati çeken grubun, bugüne kadar 60'tan fazla parçası listelere girdi.

İngiltere'de kurulan reggae müzik grubu UB40 da 25 Haziran'da aynı yerde konser verecek.
Dünyanın sayılı DJ'leri arasında bulunan ve önemli sanatçılara remiks yapan Afrojack, 26 Haziran'da sevenleriyle buluşacak. Hollandalı DJ, kır aktivite alanında hip hop, electro house, tech house tarzında müzikler yapacak.

- Sahne gösterileri sunulacak

Ünlü ateşli dans ve gösteri topluluğu Phoenix Fire Dancers, 11-18 Haziran'da EXPO 2016 Kongre Merkezi'nde sahne alacak. Magician Without Limits'in illüzyon gösterisi de 24 Haziran'da aynı yerde izlenebilecek.

Çelebi Müzikali, her gün 11.00, 14.00 ve 21.00 saatlerinde Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'da sahnelenecek. Ömrünü seyyahlığa adayan Evliya Çelebi'nin hayatını anlatan müzikal, dans ile Anadolu ezgilerinin hem geleneksel hem de modern bir yorumlaması olarak sunulacak.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler