YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Annesiyle aynı kaderi paylaştı
Annesiyle aynı kaderi paylaştı
02 Aralık 2010 20:07
15 yıl önce annesi intihar eden liseli genç kendini asarak yaşamına son verdi

Kahramanmaraş'ta lise öğrencisi bir genç kendisini iple asarak yaşamına son verdi.   
 

Babaannesi ile birlikte yaşayan Endüstri Meslek Lisesi 2. Sınıf öğrencisi K.K.İ. (16) kendisini iple tavana astı. Torununun uzun süre odasından çıkmadığını fark eden büyükanne Gülistan İ. (57) içeri girdiğinde gencin asılı bedeni ile karşılaştı. 
 

Durum hemen polise ve 112'ye bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde gencin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı incelemenin ardından gencin cesedi otopsi için Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. 
 

ANNESİYLE AYNI KADERİ PAYLAŞTI

Canına kıyan K.K.İ'nin annesi Nurgül İ.'nin de yaklaşık 15 yıl önce eşi Hasan İ.'den ayrıldıktan sonra yaşamına son verdiği, kendisinin ise büyükannesinin yanında büyüdüğü öğrenildi. Bu arada gencin babası Hasan İ.'nin Ukrayna'da, büyükbabasının ise Denizli'de çalıştıkları bilgisine ulaşıldı. Psikolojik sorunları nedeniyle intihar ettiği öne sürülen KKİ'nin, içine kapanık bir yapıya sahip olduğu, uzun süredir okuluna gitmediği ve bugün okul idaresinin velisini okula çağırdığı iddia edildi.  
 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler