YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Annesini döverek hastanelik etti
Annesini döverek hastanelik etti
06 Aralık 2009 16:31
Yaşlı kadını, oğlu ile gelini döverek hastanelik etti

Bolu'nun Yumrukaya köyünde yaşlı bir kadını, oğlu ile gelininin döverek hastanelik ettiği bildirildi.

Elde edinilen bilgiye göre, Bolu'nun Yumrukaya köyünde gelini ve oğlu tarafından dövülen 76 yaşındaki Ulviye Gökdemir, köye gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Bolu Köroğlu Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Ulviye Gökdemir, gazetecilere, gelininin oğlunun yardımıyla kendini daha önce de dövdüğünü söyledi.

Gelinini evden kovduğunu ifade eden yaşlı kadın, ''Gelinin anne ve babası eve bayramlaşmaya geldik dediler, bayram geçti. Alın kızınızı gidin, bana yapmadığını bırakmadı dedim'' şeklinde konuştu.

O gece oğlunun da kendinden habersiz onlarla gittiğini belirten yaşlı kadın, oğlunun elektrik faturasını ödemediğini bu yüzden iki gecedir karanlıkta oturduğunu ifade etti.

Bugün Markete el feneri için pil almaya gittiğini, dönüşte oğlu ile gelininin evdeki eşyaları taşıdığını gördüğünü, karşı koyması üzerine kendisini orada dövdüklerini söyleyen Yaşlı kadın, ''Oğlum burnuma vurdu, gelin de vurdu. Oğlum tuttu geline dövdürdü komşular ayırdılar'' dedi.

Muhtarın ihbarı üzerine köye gelen jandarmanın kendisini hastaneye getirdiğini belirten yaşlı kadın, daha önce de 5 defa oğlu ile gelininin kendisini dövdüğünü kaydetti.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler