YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anne ve babanın sorumsuzluğu pes dedirtti! 10 aylık çocuk...
Çanakkale'de, ailesinin dalgınlığı ve poyrazın etkisiyle deniz simidiyle sürüklenen 10 aylık bebeğe, bir kilometre açıkta Sahil Güvenlik ekipleri ulaştı.
Anne ve babanın sorumsuzluğu pes dedirtti! 10 aylık çocuk...
03 Temmuz 2015 / 15:57 Güncelleme: 03 Temmuz 2015 / 16:30

Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde, ailesinin dalgınlığı ve poyrazın etkisiyle deniz simidinde yaklaşık bir kilometre açığa sürüklenen 10 aylık bebek kurtarıldı.

Alınan bilgiye göre, Küçükkuyu Belediyesine ait halk plajına gelen Ilgın ailesinin 10 aylık bebekleri Melda Ilgın, "deniz simidi" olarak tabir edilen deniz oyuncağına yerleştirildikten sonra suya bırakıldı.

Ailesinin dalgınlığı ve poyrazın etkisiyle açığa sürüklenen ve kıyıdan uzaklaşan bebek, çevredekilerce kurtarılmaya çalışıldı. Vatandaşların çabaları sonuç vermeyince durum Sahil Güvenlik Komutanlığına bildirildi.

Küçükkuyu rıhtımından yola çıkan "TCSG-8" botu, Yunanistan'ın Midilli Adası yönüne sürüklenen minik bebeğe, kıyıdan yaklaşık bir kilometre uzaklıkta ulaştı.

Bottan denize atlayan görevli tarafından kurtarılan bebek, karaya çıkarılıp ailesine teslim edildi. Aile, minik Melda'yı yeniden kucaklarına almanın sevincini yaşadı.

Bu sırada plajda bekleyen çok sayıda vatandaş, ekipleri alkışlayarak tebrik etti.

çocuğu kasten mi bıraktılar.
 // hursit dilaver
aileye niye verdiler. belki kasten bıraktılar. soruşturma açıldı mı. şaka mı bu..alın 6 ay sosyal hizmetlerde kalsın da ana baba seviniyor mu, uzuluyor mu görun....
03 Temmuz 2015 Cuma 16:39
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler