YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anne-oğul soba kurbanı
Anne-oğul soba kurbanı
12 Şubat 2010 16:27
Kayseri'de anne ile oğlu sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.

Kendilerinden haber alamayan yakınları, olayın ardından 7 gün sonra eve gittiklerinde anne ile oğlun cansız bedeni ile karşılaştı.
 

Kayseri'nin Melikgazi İlçesi Keykubat Mahallesi Akıncılar Caddesi Çukurlu Sokak Yalçın Apartmanın 1'inci katında meydana geldi. Anne H.K. hasret çektiği oğlu K.K.'yı görmek için Pınarbaşı ilçesinden 2 günlüğüne Kayseri'ye geldi.
 

Anne ile oğul uykuya daldığı sırada şiddetli fırtına ve tipinin etkisiyle soba tüttü. Odaya yayılan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne ile oğul oracıkta gözlerini bir daha açamayarak yaşamını yitirdi.
 

1 hafta geçmesine rağmen kendilerinden haber alamayan yakınları durumu polis ekiplerine bildirdi. Anne ve oğlun kaldığı eve gelen ekipler, kapıyı açan olmamasıyla çilingir çağırarak kapıyı açtı.
 

Anne ile oğlun cansız bedenleri ile karşılaşan ekipler, inceleme yaptı. Polisin yaptığı inceleme sonucu yaşlı anne ve oğlun 1 hafta önce evde yaşamlarını yitirdiği anlaşıldı.
 

Ağaç İşlerinde bir sakatat fabrikasında 7 aydır çalışan ve uzun bir süre işsiz gezen K.K.'nın 2 kez evlendiği ve ilk karısından 1 çocuğu olduğu, ikinci eşinden de ayrılmak üzere olduğu öğrenildi.
 

Anne ve oğlun cesetleri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, yakınları sabah saatlerinde gelerek aldıkları cesetleri memleketleri Sarıoğlan İlçesine defnedilmek üzere götürdü.
Polis olay ile ilgili soruşturma başlattı. İHA


 

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler