YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anne katili ikizler tutuklandı
Anne katili ikizler tutuklandı
14 Eylül 2013 20:40
İzmir’in Aliağa ilçesinde evinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunan Gülseren Süngü’nün (39) katil zanlısı olduğu iddia edilen iki kızı Ş.P. (19) ve B.P. (17) sevk edildikleri Aliağa Adliyesi’nde tutuklandı.

Annelerini elektroşok cihazını kafasına vurarak bayılttıkları daha sonra ise bıçaklayarak öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alınan iki kız kardeş, Aliağa Adliyesi’nde önce Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi. Savcılıkta alınan ifadeleri sonrası nöbetçi mahkemeye sevk edilen Ş.P. (19) ve B.P. (17) tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Aliağa ilçesinde Gülseren Süngü’nün, iki kızı tarafından elektroşok cihazı ile etkisiz hale getirildikten sonra bıçaklandığı ileri sürülmüştü. Gülseren Süngü’nün cesedi eve gelen arkadaşı E.Ş. tarafından kanlar içinde bulunmuştu. Polis, cinayet sonrası Gülseren Süngü’nün iki kızını şüpheli olarak gözaltına almıştı.

 

CİHAN

23:25
 // YOK ARTIK
Bu nasıl bir ruh hali anlayamadım. Ne annelik, ne babalık, ne de evlatlık duygusu kalmamış. Bu kızlar cinsel özgürlük!(ğ)ünü doya doya yaşamak, buna engel olan annelerini ortadan kaldırmak için yapmış. Ondan sonra da, yok efendim ergenlik çağındaki kızlara evlilik baskısı yaygarası koparırlar. Arkadaşım kız olsun erkek olsun, ergenlik nüfus kağıdına bakmaz. Güney yarım kürede bu 9 ile 16, kuzey yarımkürede 17 ile 20 li yaşlara tekabül eder. Açın da okuyun biraz. İşkembeden atmıyorum....
14 Eylül 2013 23:25
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler