YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'ya yarın kar yağacak mı? 04 Aralık 2015 Ankara hava durumu
Ankara'ya yarın kar yağacak mı? 04 Aralık 2015 Ankara hava durumu
03 Aralık 2015 17:21
Ankara'ya dünden itibaren ara ara ara kar yağıyor. Ankara'ya yarın da kar yağacak mı? Aralık ayında, Ankara'da kar yağacağına dair uyarılar yapılmıştı. Dün başlayan kar , yarın da devam edecek mi? 04 Aralık 2015 Ankara'nın hava durumu nasıl olacak?

Başkent Ankara dün aniden bastıran kar nedeniyle kısa süreli beyaza büründü. Şaşırtan kar yağışı, Ankaralıların ilgi odağı oldu. Meteoroloji Ankara'ya kar yağacağı konusunda günlerdir uyarıda bulunuyorsu. Beklenen kar yağışı dün başladı. Peki yarın da Ankara'ya kar yağacak mı? Yarın Ankara'ya kar yağıp yağmayacağı, havanın nasıl olacağı merak ediliyor.

04 Aralık 2015 Ankara hava durumu...

Ankara'da okullar tatil olacak mı? Ankara'da okullar tatil mi? sorularının yanıtını sizler için araştırdık. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM) edinilen son verilere göre yurdun Batı Karadeniz bölgesinde ve bazı çevre illerde kar yağışı bekleniyor. Peki Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı? Öğrenciler kar yağışının beklendiği Ankara'da okulların tatil olup olmayacağını merak etmeye başladı. Meteoroloji'den edinilen hava durumu tahminlerini ve tatil ile ilgili son gelişmeleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ankara'da okullar yarın tatil mi?

Ankara'da kar yağışı nedeni ile okullar tatil olacak mı sorusunu soran binlerce öğrenci aşağıdaki bilgilere bakabilirler.

Ankara'da yarın 4 Aralık) okulların tatil edilmesi ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Kar yağışının etkisine göre ve değerlendirmelere göre Valilik ve MEB'ten resmi bir açıklama yaptığı anda haberimizden ayrıntıları görebilirsiniz.


Meteoroloji'den yapılan son tahminler

Ankara hava durumu! Ankara'ya kar yağışı uyarısı! Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimleri ile akşam saatlerinden itibaren Batı Karadeniz'in yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların; Rize, Artvin kıyıları, Şırnak, Zonguldak, Bartın, Sinop ve Kastamonu kıyı ilçelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak, Rize ve Artvin'in iç ve yüksek kesimleri, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Muş, Bitlis ve Hakkari çevrelerinde yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgar, genellikle kuzey ve kuzeybatı, yurdun güneydoğu kesimlerinde güney ve doğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Güney Ege kıyıları, Batı ve Orta Karadeniz kıyılarında kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

Ankara'da okullar tatil olacak mı? Ankara'da okullar tatil mi? Öğrenciler şimdiden bu soruların yanıtını merak eder oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden edinilen son bilgilere göre Ankara ve bazı illerde kar yağışı bekleniyor. Yarın yağması beklenen kar yağışı sonrasında ise akıllara ilk olarak okulların tatil yapılacak mı sorusu geliyor. Sizler için hazırladığımız bu haberden tatil ile ilgili son durumu öğrenebilir ve hava durumu tahminlerini görebilirsiniz.

 

 // zümriye
çok abartılı haber...
04 Aralık 2015 00:56
 // Alper Tunca
Ankarada okullar tatil olsun lütfen okula gidip gelirken donuyoruz....
03 Aralık 2015 21:07
 // Enes yılmaz
Vala tatil et B7 soğukta dışarı bile çıkmıyor...
03 Aralık 2015 19:49
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler