YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankaralı Namık düştü mü intihar mı etti?
Ankaralı Namık düştü mü intihar mı etti?
20 Ekim 2015 17:00
Henüz 39 yaşında yaşama veda eden Ankaralı Namık'ın intihar ettiği yönündeki iddialara ise kimse inanmak istemiyor. Ankaralı Namık düştü mü intihar mı etti?

Ankara oyun havaları müzik tarsının önemli siimlerinden Ankaralı Namık önceki gün evlerininn bahçesinde ölü bulundu. Olay kısa süre sonra ortaya çıktı. Ankaralı Namık'ın intihar ettiği iddia edildi.

Ailesi Ankaralı Namık'ın intihar ettiğini aniden balkondan atladığını ifade etti. Namık'ın sevenleri ve ailesi bu acı haberi bir türlü- kabullenmek istemedi. Anakralı Namık'ın sevenleri ünlü sanatçının düştüğüne inanmak istedi. Namık düştü mü intihar mı etti? İşte o sorunun resmi cevabı...

Oturduğu apartmanın 7. katından düşen Ankaralı Namık tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan inceleme sonucunda Uğurlu’nun intihar ettiği anlaşıldı.

Uğurlu’nun hastaneye gelen yakınları ve sevenleri ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi.
 
Olay akşam saatlerinde Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C blokta saat 21.30 sıralarında meydana geldi. "Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu eşi, çocukları ve kayınvalidesi ile birlikte evde oturduğu sırada hava almak için balkona çıktı. Daha sonra 7. kattan atladığı bildirildi. Ambulansla Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ünlü sanatçı Ankaralı Namık burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ünlü sanatçının feci ölümü

Ankaralı Namık'ın ölümü sosyal medyayı yasa boğdu

Ankaralı Namık'ın herkesi şoke eden ölümü sosyal medyayı yasa boğdu. Namık Uğurlu Twitter'da da TT oldu.

Ankaralı Namık bu akşam evinin 7'nci katından düşerek yaşamını yitirdi. Habere ilk anda birçok seveni inanmak istemedi. Ardından ortaya atılan 'intihar' iddialarıysa sosyal medyayı yasa boğdu. Namık Uğurlu Twitter'da da TT oldu.

Ankaralı Namık'ın akşam saatlerinde gelen acı haberi sevenlerini yasa boğdu. Henüz 39 yaşında yaşama veda eden sanatçının intihar ettiği yönündeki iddialara ise kimse inanmak istemiyor.

Sosyal medyada Trend Topic olan Ankaralı Namık hakkında binlerce tweet atıldı. İşte onlardan bazıları:

İlber Ortaylı ?@ilbering: Ne yaptın Ankaralı Namık...? Bu vedan çok erken olmadı mı?

Gülben Ergen Çelik Onaylanmış hesap ?@gulbenergen: Nur içinde uyu Ankaralı Namık... Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç…

Doğa Rutkay ?@Doarutkay:. Ankaralı Namık'ı kaybetmişiz....Allah'tan rahmet,yakınlarına baş sağlığı dilerim.Bizim oyunumuza da konuk gelmişti,ne kibar insandı...

Nihat Doğan ?@NihatDoganVevo: Hayatını kaybeden sanatçı arkadaşımız Ankaralı Namık a Allahtan rahmet kederli ailesine sabır dilerim…

Murat Yağış ?@kimbuMURATYAGIS : Ankaralı Namık hayatını kaybetmiş. Allah rahmet eylesin, Mekanı cennet olsun.

Bay Yoğurtsuz Cacık ?@burak_dostoglu: Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz, ortamı birkaç saniyede şenlendirip herkesi oynatabilen sanatçıydı. Allah rahmet eylesin

Caner Yaman ?@CanerYamanCY: Ankaralı Namık ölmüş, arkasından komiklik yapmaya çalışan gerzekler var. Bir kerelik de komik olma ulan! Bir kerelik insan ol da rahmet oku!

Tuna Yüksel ?@tunayuxel: Ankaralı Namık vefat etmiş, çok üzüldüm. bu durumdan mizah yapılmaya çalışması daha fazla üzdü. mekanı cennet olsun..

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler