YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da uyuşturucu operasyonu: 34 gözaltı
Ankara'da uyuşturucu operasyonu: 34 gözaltı
13 Ağustos 2013 15:25
Ankara'da polis ekiplerinin Ramazan Bayramı öncesi ve bayram boyunca uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği 14 ayrı operasyonda 34 kişi gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarına Ramazan Bayramı'nda da devam etti. Uyuşturucu kuryelerine yönelik düzenlenen 2 ayrı operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan 5'i tutuklandı. Operasyonlarda 100 kilo kubar esrar ve 5 bin adet ectascy hap ele geçirildi.

Ayrıca ekiplerin Ramazan Bayramı öncesi ve sonrasında yaptığı 14 ayrı operasyonda 34 kişi yakalandı. Yakalanan 34 kişiden 23'ü tutuklanırken operasyonlarda 370 kilo kubar esrar, 60 kilo toz esrar, 600 gram eroin, 73 gram bonzai, 25 gram kokain, uyuşturucu madde satımında kullanılan hassas kantar, 3 adet ruhsatsız silah ve 170 adet mermi ele geçirildi.

Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından son yapılan operasyon güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde polis ekiplerinin bir akaryakıt istasyonuna araba ile gelen uyuşturucu satıcılarını kıskıvrak yakalaması yer alıyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler