YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da otoparkçılarla esnaf arasında büyük kavga: 1 ölü
Ankara Ulus'ta sokaklarda tehditle otoparkçılık yapıldığı iddiasıyla esnafın yaptığı eylemde kan döküldü. Esnafın yol kapatma eyleminde bir kişi gruba tabancayla ateş etti. Olayda, 21 yaşındaki esnaf Sedat Karagöz hayatını kaybetti.
Ankara'da otoparkçılarla esnaf arasında büyük kavga: 1 ölü
09 Temmuz 2015 / 15:33 Güncelleme: 09 Temmuz 2015 / 16:49

Ulus Rüzgarlı Caddesi'ndeki sokaklarda tehditle otoparkçılık yapıldığını, yük bile indiremediklerini öne süren esnaf, İstanbul Caddesi'ni bir süre trafiğe kapattı.

Çevik kuvvetin gelmesiyle yolu açan grup, ara sokaklarda "ücretli otopark" tabelalarını devirmeye başladı.

Rüzgarlı Caddesi'nde bir kişi ile grup arasında yaşanan tartışmada, tabancasını çıkaran zanlının, rastgele ateş açması sonucu 21 yaşındaki esnaf Sedat Karagöz yaralandı. 112 Acil Servis ekibinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırılan Karagöz, hayatını kaybetti.

Esnaf, polisten kaçmaya çalışan zanlıyı yakalayarak, linç etmek istedi.

Linç edilmekten polisin yardımıyla kurtulan zanlı, bir iş yerine sokuldu. Zanlı, burada da kendisine tepki gösteren esnafa eline geçen eşyaları fırlatmaya çalıştı. Bölge esnafının büyük bölümü kepenk kapattı. Bölgede esnafın eylemi sürüyor.

Olayda bir kişi daha gözaltına alındı.

 // Ankaralı
Yazık melih gökçeğin sokakları bunlara bırakmasının bir açıklaması yok ankaralı insanlar akşama kadar şehir merkezinde bunların tehtitleri ve zorbalıklarıyla uğraşıyor halkını bu mafya bozuntularına bırakan belediye başkanı o vefat eden çocuğun hesabını nasıl vereceksin merak ediyoruz...
10 Temmuz 2015 13:27
ANKARA!!!!
 // Kara Murat
ANKARADA OLUYOSA GERİSİGEREK YOKNİKONUŞMAYA ...
09 Temmuz 2015 Perşembe 22:44
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler