YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da olaylı gece
Ankara'da olaylı gece
01 Eylül 2013 10:02
Ankara'da bir grup gösterici yolu trafiğe kapatarak çöpleri ateşe verdi. Grup, müdahale için gelen çevik kuvvet ekipleri ve TOMA'yı görünce ara sokaklara kaçtı.

'Gezi Parkı' olaylarını protesto eden 25 - 30 kişilik bir grup, dün akşam saatlerinde Kenndy Caddesi'nde toplandı. Polis, gruba yolu trafiğe kapatmamaları yönde uyarılarda bulundu. Uyarılara aldırış etmeyen yüzleri maskeli eylemciler, yola çöp konteynırlarını taşıyarak çöpleri ateşe verdi.

Bunun üzerine çevik kuvvet ekipleri ve TOMA'lar müdahale için harekete geçti. Ekiplerin geldiğini gören eylemciler ara sokaklara kaçtı. Eylemciler tarafından yakılan ateş, TOMA tarafından söndürülerek yol temizlendi. 

Çevik kuvvet ekipleri ile eylemciler arasındaki kovalamaca ara sokaklarda da devam etti. Gezi Parkı eylemlerinin Ankara'daki sembolü haline gelen Kuğulu Park'a giden ekipler, burada boş standlarla karşılaştı. Yüzleri maskeli eylemcilerin polislerin geldiğini görünce buradan da kaçtığı görüldü. Çevik kuvvet ekiplerinin Kenndy Caddesi'ndeki bekleyişi sürüyor.

 

CİHAN

ŞIMARIK OĞLANLAR OCAĞI
 // CBR
Asla müsamaha ve tolöransı hak etmiyorlar. Emniyet güçleri en sert biçimde bu zibidi ayyaş kılıklı hainlere müdahele etmelidir. Çünkü bunlar yüz verdikçe kuduran tipler. Dünya gitsin mısır ve suriye de katledilen insanlara acısın. Bu kıçına üç beş jop yiyenlere değil....
01 Eylül 2013 Pazar 15:39
12:44
 // civiklar
Gezi parkini halen protesto edenler civik işi gücü olmayan insanlar. Bunlarin ne ülkeye ne de ailelerine hiç bir faydalari olmaz. Bunlar pkk nin ve yabancilarin taşeronlaridir. Mustafa kemalin askerleriyiz diye ortalikta dolaşan ip liler aslinda mao nun askerleridir. Perinçek in ve ip nin geçmişini araştirin bu gerçekleri göreceksiniz....
01 Eylül 2013 12:44
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler