YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da kız kaçırma dehşeti! 1 şehit, 2 ölü, 2 öğrenci yaralı
Ankara'da kız kaçırmaya kalkan Doğan'ın kızın abisi tarafından takip edilmesi sırasında çıkan çatışmada 2 kişi öldü. Olayla ilgili gözaltına alınan kişilerden birinin rahatsızlanması üzerine hastanede çıkan ikinci çatışmada 1 polis şehit oldu.
Ankara'da kız kaçırma dehşeti! 1 şehit, 2 ölü, 2 öğrenci yaralı
12 Ekim 2017 / 13:08 Güncelleme: 12 Ekim 2017 / 14:46

Olay, Ankara'nın Polatlı İlçesi’nde mevsimlik işçi olarak çalışan 25 yaşındaki Ömer Doğan, Kahramankazan İlçesi’nde yine mevsimlik işçilerden akrabası 16 yaşındaki R.D. ile gönül ilişkisiyle başladı. Ömer Doğan, ailesi ve yakınları aracılığıyla R.D. ile evlenme isteğini iletti. Aile bu isteği reddetti. Bu gelişmeler üzerine Ömer Doğan, aralarında Ekrem Gençin de bulunduğu 3 arkadaşı ile Kahramankazan İlçesi Kumpınar Mahallesi’ndeki ailesi ile birlikte konakladığı çadıra gelerek R.D.yi kaçırdı.

OTOMOBİLİ TAKİP ETTİLER

Kızlarının kaçırıldığını gören ailenin yakınları otomobille takibe başladı. Kahramankazandan başlayan kovalamaca Ankara çevre yolundan tekrar ilçeye kadar devam etti. Saatlerce süren ve filmleri aratmayan uzun kovalamaca Kahramankazan İmrendi Mahallesi yol ayrımında son buldu. Kızın yakınları otomobilin lastiklerine silahlarla ateş ederek aracınyavaşlamasına, ardından da bu araca çarparak yoldan çıkmasına neden oldu.

OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ ÖLDÜ

Otomobillerinden inen taraflar arasında başlayan arbede sırasında iddiaya göre kızın ağabeyi 25 yaşındaki Abdulkadir Doğanın silahından çıkan mermiler kızın kaçırıldığı otomobilin sürücüsü 6 çocuk babası 40 yaşındaki Ekrem Gençe isabet etti. Ekrem Genç kaza yerinde öldü. Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili 13 kişiyi gözaltına aldı.

ÖĞRENCİ SERVİSİNDE 3 KİŞİ YARALANDI

Yaşanan olaylar sırasında arada kalan öğrenci servisindeki 3 kişi de yaralandı. Servis sürücüsünün durumunun ağır olduğu öğrenildi. 

POLİS ŞEHİT OLDU, GÖZALTINDAKİ ŞÜPHELİ ÖLDÜ

Olay ardından Emniyet Müdürlüğü’nde ifade verirken rahatsızlanan zanlılardan biri hastaneye kaldırıldı. Bu sırada çıkan silahlı çatışmada bir polis memuru şehit oldu. Gözaltındaki şüphelilerden Aziz Erol kaldırıldığı Hamdi Eriş Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

DHA - İHA

 // bascavus
Aynı abd de olduğu gibi polise silah çeken kim olursa olsun idreceksin bak o zaman silah çekebilir mu...
12 Ekim 2017 22:11
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler