YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da FETÖ soruşturması: 18 tutuklu
Ankara'da FETÖ soruşturması: 18 tutuklu
15 Ekim 2016 17:50
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve aralarında NATO'da görevli subayların da bulunduğu 18 kişi tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve aralarında NATO'da görevli subayların da bulunduğu 18 kişi tutuklandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan çeşitli rütbelerden NATO'da görevli askerler, Deniz Kuvvetleri Komutanlığında görevli askerler, Gazi Üniversitesi eski yöneticileri, askeri ataşeler ve askeri tabipler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye getirildi.

Soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcılarına ifade veren şüphelilerden 9'u, adli kontrol şartıyla serbest bırakılma, 18'i ise tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliklerine sevk edildi.

Sulh ceza hakimliklerince sorgulanan şüphelilerden NATO'da görevli subaylar Serkan Kızıltepe, Fatih Alatepe, Erdal Urcan, Mehmet Karabulut'un da aralarında bulunduğu 18 kişi tutuklandı. 9 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

AA

NE ZAMANA KADAR BU OYLAMA?
 // Ömer
Sadullah'a dokunacak mısınız?
... 'a dokunacak mısınız?
... 'a dokunacak mısınız?
... ?
bu HAİNLERİN Kurumlara atamalarında imza atan-onay verenlere dokunacak mısınız?...
15 Ekim 2016 Cumartesi 23:38
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler