YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da bazı yollar kapatılacak
Ankara'da bazı yollar kapatılacak
25 Aralık 2013 16:02
Ankara Emniyet Müdürlüğü, 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 94. yıl dönümü kutlama törenlerinde kapatılacak yol güzergahlarını belirledi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 94. Yıldönümü Kutlama Törenlerinde alınacak emniyet tedbirleri çerçevesinde kapatılacak yollar şöyle:

“27 Aralık 2013 günü saat 11.00'de Kara Harp Okulu Komutanlığı 2 No'lu Nizamiye'den hareketle 'Spor Okulu Kavşağı, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi güzergâhını takiben Anıtkabir 1 No'lu Nizamiye'de (Tandoğan) sona erecek 'Atatürk Garnizon Koşusunda' başlangıç ve varış noktaları arasındaki gidiş istikameti koşunun başlamasından (15) dakika öncesinden başlanarak, geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

27 Aralık 2013 günü saat 13.15'te, Atatürk'ün 27 Aralık 1919'da Ankara'ya gelişinde ilk karşılandığı nokta olan Dikmen Keklikpınarı'nda yapılacak tören için, Dikmen Caddesi üzerinden tören alanına gelen yol güzergahları tören başlamasından (15) dakika öncesinden tören sonuna kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

27 Aralık 2013 günü 15.00-15.30 saatleri arasında Ankara Tren Garı önünden hareketle (Cumhuriyet Caddesi) Ulus Atatürk Anıtı önünde sona erecek olan Seymen Alayı kortej yürüyüşü için başlangıç/varış noktaları arasındaki yolların gidiş istikameti yürüyüş sonuna kadar kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacaktır.

27 Aralık 2013 günü saat 14.00'de Dikmen Keklikpınarı'ndan başlayıp Tren Garı önünde sona erecek olan 77. Büyük Atatürk Koşusunun yapılacağı, 'Dikmen Caddesi, Cevizlidere Caddesi, Türk Ocağı Caddesi, Akçabat Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi, Tandoğan Kavşağı, Talatpaşa Bulvarı' güzergahındaki başlangıç/varış noktaları arasındaki yolların gidiş istikameti, koşunun başlamasından (15) dakika öncesinden itibaren geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.”

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler