YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da babasını öldürdüğü iddia edilen zanlı yakalandı
Ankara'da babasını öldürdüğü iddia edilen zanlı yakalandı
22 Temmuz 2015 00:28
Başkentte Ramazan Bayramı'nın 3. gününde çıkan bir yangında daha önceden silahla vurularak öldürüldüğü belirlenen Çelebi B'nin, cinayetine ilişkin oğlu şüpheli Cemal B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Mamak Duralı Alıç Mahallesi 991 sokak Numara 13'te Ramazan Bayramı'nın 3. günü çıkan yangında daha önceden silahla vurularak öldürüldüğü belirlenen Çelebi B'nin (52) çalışmalarını tamamladı. 

Yangının saat 20.00 sularında çıktığı, maktulün vücuduna silahla ateş edildiği ve olay yerinde bir uzun namlulu av tüfeği bulunduğu belirlendi. Maktulün olay günü aynı mahallede bir düğün merasiminde olduğu, acelece çıktığı ve yangın çıkan evine gittiği anlaşıldı.

Emniyet birimleri, sokakta bulunan bütün kameralar tek tek incelendi. Maktulün oğlu şüpheli Cemal B'nin (27) de yangın çıkmadan kısa süre önce evden çıktığı tespit edildi. Çalışmalarda maktul ve oğlunun alacak verecek meselesinden 6 aydır konuşmadıkları öğrenildi. 

Cemal B'nin, Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde olduğunu tespit eden emniyet birimleri şüpheliyi gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde suçunu kabul eden Cemal B. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler