YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da askeri jetler neden uçuyor? Uçaklar neden uçuyor15 Temmuz 2016
Ankara'da askeri jetler neden uçuyor? Uçaklar neden uçuyor15 Temmuz 2016
15 Temmuz 2016 22:40
Ankara'da yaklaşık bir saattir askeri jetler aralıksız olarak uçuyor. Ankaralılar jetlerin uçma nedenini merak ediyor. Ankara'da uçan askeri jetlerin sesi Ankara'nın pek çok noktasında duyuluyor. 15 Temmuz'da Ankara'da neler oluyor?

Ankara'da askeri uçaklar ardı ardına uçmaya başladı. Ankaralılar büyük kaygı içinde. Ankara'da neler oluyor. Askeri uçaklar yaklaşık bir saatir Ankara'nın birçok noktasında uçuş yapıyor. Ankaralılar bu anormal uçuşların nedenini merak ediyor. 

Ankara'da F16 uçakları neden uçuyor. Ankara'da da GEnelkurmay Başkanlığına yakında sürekli ambulans sesleri geldiği ifade ediliyor. 

Askeri jetler, alçak uçus yapıyor ve Genelkurmay Başkanlığına yakın noktada alçalıyor ve yeniden yükseliyor. Ankara'da olağanüstü bir durum ve büyük bir tedbir görülüyor.

 
NTV canlı yayınında konuşan Başbakan Binali Yıldırım asker içerisinde var olan bir yapılanmanın bir kalkışmada bulunduğunu söyledi.

"Buna henüz darbe" demenin mümkün olmadığını, bunun bir kalkışma olduğunu belirten Yıldırım, bir grubun kendilerine emanet edilen araçlarla bir kalkışmada bulunduğunu söyledi.

Yıldırım vatandaşların müsterih olması gerektiğini ifade ederek, bu gruba gereken cezanın verileceğini belirtti.

VATANDAŞLARIMIZ MÜSTERİH OLSUN

Yıldırım vatandaşların müsterih olması gerektiğini ifade ederek, "bunu yapanlar en ağır bedeli ödeyecektir" dedi.

 // Hasan çakaloğlu
Ya merak ediyoruz gece ucan jetlere ne oldu...
16 Temmuz 2016 19:06
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler