YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Amirden memura: Sık lan sık
Gaziantep'te valiliğe yürümek isteyen esnafa polis müdahale etti. Bir polis amirinin, elinde gaz olan memura "sık lan sık" diye emir vermesi dikkat çekti.
Amirden memura: Sık lan sık
12 Şubat 2015 / 16:40 Güncelleme: 12 Şubat 2015 / 18:06

Gaziantep’te yeni yapılan Karataş Sanayi Sitesi’nde dükkan alamadıkları iddiasıyla toplanarak valiliğe yürümek isteyen esnafa polis, biber gazıyla müdahale etti, 1 kişi gözaltına alındı.

Esnafa gaz sıkmayan bir polis memuruna amirleri "sık lan sık" diyerek gaz sıktırdı. Bu sırada bir amirin polis memurunun ensesine vurduğu görüldü.    

İşte o anlar:

 

zeynep! paralel manşetleri gördün mü
 // Ömer-ALi
Bak amaç ne imiş Zeynep kardeş:Sen saha anlamadın mı? Paralel ihanet çetesi medyasına bak anlarsın belki... Herkese hayır Cumalar...
13 Şubat 2015 Cuma 09:27
paralelci bir tip.?!
 // Adem
"sık lan" diyen paralelciye benziyor gezide çadır yaktırarak olayları ateşleyen de bir paralelci idi......
13 Şubat 2015 Cuma 02:24
her şey serbest paralelciler için
 // ALi
Yeterki Türkiye'de kargaşa,kaos havası yaratılsın gerisi teferuattır. Zeynep Memur verilen görevin hukuka uygun olmasını sonrada insani yönden irdeleyerek hareket etmeli aksi halde memurun bir robottan farkı kalmaz.kış ortasında buzlu suda mahsur kalan bir kediyi çıkarma için kendini suya atan da polis,alevler içinde kalan yaşlı kadını kurtarma için alvlerin içerisine dalan da polis.ihtimaller üzerinden insani değer ve ahlak ölçülemez.Bir insan çift karekterli olamaz.Git gezideki çadırları yak ...
12 Şubat 2015 Perşembe 20:33
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler