YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
‘Allah tarafından özel olarak gönderildim’ dedi, altınları aldı
‘Allah tarafından özel olarak gönderildim’ dedi, altınları aldı
12 Mart 2014 16:58
Kayseri’de kendisini ‘Hızır Aleyhisselam’ olarak tanıtan ve dolandırdığı kadından 5 adet burma bilezik, 1 adet 22 ayar altın set, 100 avro ve 700 TL para alan bir kişi polis tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre S.B.’nin, Seyyid Burhaneddin Türbesi’ne gelen Şerife Y.’yi, "Ben Hızır Aleyhisselamım. Allah tarafından senin için özel olarak gönderildim" diyerek etkilediği öğrenildi.Şerife Y.’nin parası olmadığını söylemesi üzerine S.B.’nin, “Yok deme. Yok dedikçe yok olur” diyerek paraları cennete girmesi karşılığında dağıtacağını söylediği ileri sürüldü.

Şerife Y.’nin bu konuşma sonrasında evde bulunan 5 adet burma bilezik, 1 adet 22 ayar altın set, bir çeyrek altın, iki taşlı yüzük, 100 avro, 700 TL parayı alarak kendisini sahte Hızır Aleyhisselam olarak tanıtan S.B.’ye verdiği bildirildi.

Yapılan şikayet sonrasında Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı dolandırıcılık ekiplerin yaptığı çalışma sonrasında şüpheli S.B.’nin yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi. Yapılan çalışmalarda altın ve paralar bulunamazken, Emniyet Müdürlüğünde yapılan sorgusu sonrasında mahkemeye çıkarılan S.B.’nin Denetimli Serbestlik Yasası çerçevesinde serbest bırakıldığı öğrenildi.S.B.’nin Kayseri’de kendisini Hızır Aleyhisselam olarak tanıtarak dolandırıcılık yapan 4. şüpheli olduğu bildirildi.

 

İHA

17:05
 // STV İZLEYİSİ OLUNCA
Stv de uyduruk dizileri izleye izleye, her sakallıyı Hızır sanan saftirikler olduktan sonra ohooo ho!
Ben de mi sakal uzatıp, kafama bir takke taksam ne? Valla iyi yolumu bulurum....
12 Mart 2014 17:05
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler