YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alkolü aldı, arabayla Mergen Çayı'na daldı!
Alkolü aldı, arabayla Mergen Çayı'na daldı!
11 Kasım 2013 15:57
Mergen Çayı üzerinden otomobille geçmeye çalışan üç kişi, itfaiye ve polis ekiplerinin 1 saat süren uzun uğraşları sonucu çıkarıldı.

Hafta sonu tatilini değerlendirmek için M.Y. ve C.Ö. isimli iki arkadaş Horsunlu’da bir süre alkol aldı. Gece yarısından sonra alkollü oldukları gerekçesiyle M.Y., bir hafta önce aldığı 09 R 1264 plakalı aracı kullanmak için yeğeni M.Y.’i arayarak kendilerini almasını istedi. Eski Nazilli yolundan geçen sürücü M.Y., dönüş yolunda aynı güzergahtan gelmek istedi.

Kanalda fazla su birikmesi nedeniyle Mergen Çayına su salımı yapılması nedeniyle derede 1 saat öncesinin iki katı su olunca dönüş yolunda derenin ortasında kaldı. 155 Polis İmdat hattını arayan 3 kişi, çayın ortasında kaldıklarını ifade ederek yardım istedi.

Olay yerine AKS 110 ekibi ile oto çekicisi çağırılırken, polis ve itfaiye ekipleri uzun bir uğraş sonunda aracı izleyenlerin meraklı bakışları arasında çıkarmayı başardı. Bir saat önce geçtiği çayın dönüş yolunda artmasına şaşırdığını söyleyen sürücü M.Y., karanlığın suyun yüksekliğini fark etmemesine neden olduğunu ifade etti.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler