YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ali İsmail Korkmaz'ın ölümü Hatay'ı karıştırdı
Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünün ardından gösteri yapan gruba polis müdahale etti.
Ali İsmail Korkmaz'ın ölümü Hatay'ı karıştırdı
12 Temmuz 2013 / 08:50 Güncelleme: 12 Temmuz 2013 / 09:05

Eskişehir'de 2 Haziran'da "Gezi Parkı" protestoları sonrası henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce darbedilen ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın ölümünün ardından Hatay'da gösteri yapan ve polise taşlı saldırıda bulunan gruba müdahale edildi.

Çıkan olayda 1 asker ve çok sayıda gösterici yaralandı.Edinilen bilgilere göre çıkan olaylarda polisin müdahale sonucunda çok sayıda göstericinin yaralandığı, yaralananlardan Yılmaz Öztürk’ün durumunun ciddi olduğunu öğrenildi.

Antakya Armutlu mahallesinde çıkan olaylarda polis göstericilere biber gazı ve tazikli ile mudahale ederken göstericiler ise polise havai fişek ve molotof kokteyliyle karşılık verdi.Çıkan olaylardan gece geç saatlere kadar devam etti.

 

İHA

14:15
 // hatayli
Hatayi kariştirmak isteyen zarar eder, huzur bulamaz. Önce hatayliyi bilmek gerekir. Hatay halki kargaşaya taviz vermez, bekler iş kötüye gidiyorsa müdahale eder, kargaşa çikarmak isteyenler zoru görüp kaçmak zorunda kalirlar. Netice hatay huzura kavuşur yine kardeşçe yaşamaya başlarlar....
12 Temmuz 2013 14:15
YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler