YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme
Ali İsmail Korkmaz davasında flaş gelişme
18 Şubat 2014 18:40
Eskişehir’deki Gezi Parkı olayları esnasında hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz olayının davasında yeni bir gelişme yaşandı.

Olayın yaşandığı yerdeki fırının işletmecileri olan ve Korkmaz'ın dövülmesi olayına yardım ettikleri öne sürülen tutuksu sanıklar İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever'in avukatı Selamet Şen, sanıkların vekilliğinden çekildi. Avukat Selamet Şen, Korkmaz davasının görüldüğü Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne bir dilekçe göndererek söz konusu tutuklu üç sanığın vekilliğinden çekildiğini bildirdi.

Avukat Şen’in UYAP üzerinden Kayseri 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdiği dilekçede, "Üç sanığın vekilliğinden çekiliyorum. Dosya ile ilgili ilişiğim kalmamıştır. Gereğinin yapılmasını arz ederim" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Avukat Şen, davada halen Yozgat Cezaevi'nde tutuklu bulunan İsmail Koyuncu, Ramazan Koyuncu ve Muhammet Vatansever'in avukatlıklarından çekildiğini doğrularken, sanıkların vekilliğinden neden çekildiğiyle ilgili bir açıklama yapmak istemediğini kaydetti.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler