YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti’ye çirkin saldırı
AK Parti’ye çirkin saldırı
27 Mart 2014 18:20
Bilecik’in Bozüyük ilçesi Yeni Doğan Mahallesi’nde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın eline PKK bayrağı montajlanmış fotoğrafının ev ve araç kapılarına bırakıldığı iddia edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, suç duyurusunda bulunacaklarını belirterek, “İlçemiz Yeni Doğan Mahallesi’nde kimliği belirsiz kişilerce montajlı fotoğraflar araçlara ve evlerin kapılarına bırakılmıştır. Bu konuda gerekli suç duyurusu teşkilatımızca yapılmıştır.

2009 yılı yerel seçimleri öncesinde de seçimlere birkaç gün kala, belediye meclis üyesi adayı olarak gösterilen bir arkadaşımızın yakını hakkında da aynı amaçla yapılan saldırılara maruz kalmıştık. Yine aynı oyunlar aynı zamanlarda sahneye konulmuştur. Siyaseten ve hizmet olarak AK Parti ile mücadele edemeyen kesimlerce üretilmiş bu haberlere vakit ayırmayı bile abes görüyoruz çünkü AK Parti olarak kuruluşundan bu yana amacımızı halka hizmet etmek. Bunu hem söyledik hem yaptıklarımızla ispat ettik.

Dolayısıyla pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partimizi yıpratmaya yönelik bu tarz hareketlerin halk nazarında amacına ulaşamayacağına eminiz. Kamuoyuna saygılarımızla sunarız” dedi.

Bu arada, polis ekiplerinin fotoğrafları dağıtan kişi veya kişileri bulmak için çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler