YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili gençlerden 'İstiklal Marşı' klibi
AK Partili gençlerden 'İstiklal Marşı' klibi
12 Mart 2016 18:16
AK Parti Antalya Gençlik Kolları, 19 ilçe teşkilatının üyelerinin katılımıyla "İstiklal Marşı" klibi çekti.

AK Parti Antalya Gençlik Kolları, 19 ilçe teşkilatı üyeleri ile "İstiklal Marşı" klibi çekerek video paylaşım sitesinde yayınladı.

Her yıl 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabülü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler yapan AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanlığı, bu yıl İstiklal Marşı'nın 10 kıtasının gençlik kollarının 19 ilçe teşkilatı üyeleri tarafından okunduğu klip Youtube video paylaşım sitesinde yayınlandı. 

Daha sonra sosyal medyada paylaşılan klip, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından "Yüreğinize sağlık" notuyla Twitter'da paylaşıldı.

"Amatör ruhla çekildi"

AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstiklal Marşı'nın kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Video tamamen amatör bir ruhla çekildi. Hatta, bazı arkadaşlarımız cep telefonlarıyla çekti. 19 ilçe teşkilatımıza kıtaları satır olarak bölerek, 10 kıtayı verdik. Herkes kendi ilçesiyle alakalı en güzel yerde çekim yaptı" diye konuştu.

Akbaş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuyla alakalı bugün attıkları tweet'i retweet yaptığını ve kendilerine teşekkür ettiğini ifade ederek, "Bu çalışmayı 81 ilde bir tek Antalya yaptı. Böyle farklı bir fikir çıkınca da tebrikler de alıyoruz" dedi. 


AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler