YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti Milletvekili kaza geçirdi!
AK Parti Milletvekili kaza geçirdi!
02 Haziran 2014 18:18
AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Ankara’dan Adana’ya giderken geçirdiği trafik kazasını yara almadan atlattı.

Edinilen bilgiye göre, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’un veda yemeğine katılmak üzere Adana’ya giden Necdet Ünüvar, Ankara’nın Gölbaşı ilçesi yakınlarında kaygan zemin nedeniyle kaza geçirdi. Kaza sonrasında Ünüvar’ın makam aracı büyük ölçüde hasar görürken, Ünüvar ve şoförü kazayı yara almadan atlattı.
 
Kaza yaptığını twitter hesabından duyuran Necdet Ünüvar, kazada hasar gören aracının fotoğraflarını da paylaştı. Ünüvar kaza sonrasında twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Valimiz @huseyinavnicos'un bu akşamki veda yemeği için Adana'ya giderken Gölbaşı civarında kaygan zeminde aracımız kontrolden çıktı. Araba fotoğraftaki gibi pert oldu, bizde hiçbir şey yok hamdolsun. Belli ki, bir yerden çok büyük dua almışız. Bu vesileyle yolda olanları Allah kazadan beladan korusun. Azami tedbir, önde ve arkada emniyet kemeri, daha yavaş ve daha dikkatli olmalı. Duyup da ‘geçmiş olsun’ diyenlere teşekkür ediyorum. Dostlarımız merak etmesin, Allah'a şükür en küçük bir sıkıntımız yoktur” ifadelerini kullandı.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler