YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti binasına silahlı saldırı
AK Parti binasına silahlı saldırı
25 Ekim 2014 10:14
Ümraniye, Cemil Meriç Mahallesi, İstiklal Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde Ak Parti Cemil Meriç Mahalle Temsilciliği'ne kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırı düzenlendi.

Saldırıyı gerçekleştirenler kaçarken, olay sonucu herhangi yaralanma ve can kaybı yaşanmadı. AK Parti Mahalle Temsilciliği'nin camına saldırı sonucu 3 adet kurşun isabet etti.

 Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Binada ve cadde üzerinde inceleme yapan ekipler, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

"Kimse kardeşliğimiz bozamaz" 

Olayın toplantı sonrası gerçekleştiğini belirten AK Parti Ümraniye Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı Başkanı Nuri İşçi, "Gerekli işlemler yapıldı. Biz davamıza devam ediyoruz. İnadına kardeşlik diyoruz. Kimse kardeşliğimizi bozamaz; her zaman bu kardeşliğimiz devam edecek. Hedefimiz kardeşliğimizin pekişmesidir. Saat 21.30'a doğru periyodik toplantımız vardı. Toplantımız bittikten sonra yapılan bir saldırıdır. memur arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptılar" dedi.

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler