YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Aile boyu intihar girişimi!
Aile boyu intihar girişimi!
28 Mart 2013 12:16
Bursa'da bir hafta içinde 4 kez intihara kalkıştığı iddia edilen adam, bu kez iki akrabasıyla birlikte emniyet müdürlüğünün yanındaki boş bir inşaata çıktı.

Hurda topladıkları aracın trafikten men edilmesine tepki gösteren 3 kişi, "Ekmek teknemizi elimizden aldınız" diyerek, kendisini ikna etmeye çalışan polise tepki gösterdi. İkna edildikten sonra binadan inen zanlılar, bir kaç saat sonra da başka bir binaya çıktı. 

Edinilen bilgiye göre, kredi çektiği bankaya bin 500 lira olan borcunu ödeyemediği için bir hafta içerisinde dört kez intihara kalkışan 30 yaşındaki Bulut Heyden, bu kez de yanına amcasının oğlu Gökhan Heyden (20) ve eniştesi Ünal Akın'ı (23) da alarak Nilüfer İlçe Emniyet Müdürlüğü yanındaki Nilüfer Belediyesi Hizmet Binası inşaatına çıktı.

Hurda topladıkları kamyonetin icralık olması sebebiyle polis tarafından trafikten men edildiğini iddia eden Bulut Heyden ve iki akrabası “ekmek teknemizi elimizden aldınız” diyerek, kendilerini ikna etmeye çalışan polise taş attı.

Ekiplerin, "aracınızı vereceğiz, yeterki intihar etmeyin" demesi üzerine aşağıya inen şahıslar, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Şahıslar, bu kez de kendi aralarında, "Araç gelmeden aşağıya inmemeliydik" diyerek kavga etmeye başladı.

Cumhuriyet Savcısının talimatıyla ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılan Bulut Heyden, Gökhan Heyden ve Ünal Akın iki saat sonra bu kez de Ata Caddesi üzerinde bulunan 15 katlı bir işhanının çatısına çıktı. El ele tutuşup, “Bize para lazım, ekmek teknemizi icradan almamız gerekiyor” diye bağırmaya başladı. Zanlılar, işhanı yöneticelerinin "Biz size gereken parayı vereceğiz, inin aşağıya" demeleri üzerine ikna oldu.
Polisin intiharı şova dönüştüren 3 kişiyle alakalı soruşturması sürüyor.

 

İHA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler