YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ağrı'da Jandarma Komutanlığına saldırı
Diyadin İlçe Jandarma Komutanlığına terör örgütü PKK mensuplarınca roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
Ağrı'da Jandarma Komutanlığına saldırı
13 Ağustos 2015 / 00:15 Güncelleme: 13 Ağustos 2015 / 10:26

Alınan bilgiye göre, Diyadin İlçe Jandarma Komutanlığına saat 21.30 sıralarında saldırı gerçekleştiren terör örgütü PKK mensupları, güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine karanlıktan faydalanarak kaçtı.

3 PKK'lı öldürüldü

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde düzenlenen operasyonda 3 PKK üyesi ölü ele geçirildi.

Ağrı Valiliği'nden yapılan açıklamada, “12 Ağustos 2015 günü saat 21.00 sıralarında bölücü terör örgütü PKK mensupları tarafından Diyadin İlçe Jandarma Komutanlığı'na roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlenmiştir.

Güvenlik güçlerimizin karşılık vermesi ile kaçan teröristlerin Ağrı Valiliği'nden yapılan açıklamada, “12 Ağustos 2015 günü saat 21.00 sıralarında bölücü terör örgütü PKK mensupları tarafından Diyadin İlçe Jandarma Komutanlığı'na roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlenmiştir. Güvenlik güçlerimizin karşılık vermesi ile kaçan teröristlerin yakalanması için yapılan operasyonda 3 terörist silahlarıyla birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir” denildi.yakalanması için yapılan operasyonda 3 terörist silahlarıyla birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir” denildi.

 

AA

YEREL Kategorisindeki Diğer Haberler